XVI Uniwersytecki Koncert Charytatywny- zaproszenie

Dodano 30. listopada 2017 r.

Wojciech Waglewski z zespołem Voo Voo wystąpią podczas XVI Uniwersyteckiego Koncertu Charytatywnego „Jesteśmy razem”, który odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2017 r. w Auli UMK. Dochód z imprezy zostanie przekazany mieszkańcom wsi Wielowiczek poszkodowanym przez nawałnice.

Miejscowość położona w gminie Sośno w powiecie sępoleńskim została spustoszona przez żywioł w sierpniu tego roku.

Bilety na koncert w cenie 40 zł (dla studentów) i 50 zł (dla pozostałych osób) w przedsprzedaży będzie można nabyć w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” (ul. Gagarina 37a) oraz w sklepie „Pamiątki przy Flisaku” (ul. Rynek Staromiejski 1). Pracownicy, emeryci i renciści UMK będą mogli zakupić bilety w Dziale Socjalnym (Rektorat UMK, ul. Gagarina 11, pok. 416 w godz. 7:15-15:15 w dni robocze). Studenci natomiast w siedzibie Samorządu Studenckiego UMK (ul. Gagarina 21/26, Dom Studencki nr 9) w godz. 10:00-14:00 od poniedziałku do piątku). Ich sprzedaż rozpocznie się 23 listopada. W dniu koncertu bilety będą kosztowały 60 zł.

UMK poprzez organizowanie koncertów dobroczynnych pragnie zademonstrować swoje przywiązanie do szczególnych wartości, którymi są wrażliwość społeczna i solidarność. Ich upowszechnianie zostało zapisane w misji Uniwersytetu. Wydarzeniu tradycyjnie będzie towarzyszyć aukcja charytatywna, na którą wciąż można przekazywać dary. Bliższych informacji na ten temat udziela prof. Włodzimierz Karaszewski, inicjator dorocznych koncertów charytatywnych na UMK (tel. 608 407 948, e-mail: wkaras@umk.pl).

Podobnie jak w latach poprzednich imprezę poprowadzi prezenterka Telewizji Polskiej Marzena Słupkowska.

Koncert rozpocznie się w sobotę 9 grudnia o godz. 18:00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11 w Toruniu. (inf. DPiI)