Przyszłość szkolnictwa wyższego w Polsce

Dodano 16. marca 2017 r.

Zapraszamy na zapis filmowy debaty która odbyła się podczas forum gospodarczego Welconomy 2017. Moderatorem debaty był Prorektor UMK ds. Badań Naukowych- prof. Jacek Kubica. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wiesław Janczyk- Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, dr Piotr Dardzinski- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska- Prorektor UMK ds. Collegium Medicum, prof. dr hab. Jacek Wożny, dr hab. inż. Stanisław Mroziński- Prorektor ds. Nauki Uniwersytetu Technologiczno Przyrodniczego w Bydgoszczy, dr Robert Musiałkiewicz- Prorektor ds. Nauczania i Studentów Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku, Paweł Zygarłowski- Prezes Zarządu TEB Akademia Sp. z o.o., założyciel Wyższych Szkół Bankowych.