Dzień Sportu i Wellness

Dodano 28. czerwca 2017 r.

Trener personalny i absolwentka UMK Magda Foeller była gościem specjalnym Dnia Sportu i Wellness, który odbył się w środę 21 czerwca w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK.

Impreza wystartowała o godz. 9:00, ale jej oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 10:20. Wstęp był wolny, nie obowiązywały zapisy.

Szczegółowy program

Wydarzenie uświetniły liczne atrakcje, m.in. joga z prorektor UMK prof. dr hab. Beatą Przyborowską, wystąpienie motywacyjne i 2 treningi ogólnorozwojowe poprowadzone przez Magdę Foeller; wykłady naukowców z Collegium Medicum UMK na temat „Żywienia osób o zwiększonej aktywności fizycznej” oraz "O aktywizacji fizycznej seniorów"; zawody na ergometrze; pojedynki tenisa stołowego; treningi wspinaczkowe i pokazy: zumby, judo, aikido, karate etc.

Imprezie towarzyszył konkurs na hasło promujące studia na kierunku sport i wellness na UMK. Warunkiem uczestnictwa w konkursie był udział w Dniu Sportu i Wellness na UMK oraz zgłoszenie propozycji hasła promocyjnego za pośrednictwem formularza konkursowego lub osobiście na miejscu wydarzenia. Każdy uczestnik konkursu mógł zgłosić jedno hasło własnego autorstwa o maksymalnej długości 150 znaków, licząc ze spacjami.
Dla autora zwycięskiego hasła przewidziana była nagroda – miesięczna metamorfoza w postaci 12 treningów personalnych i opieki żywieniowej, prowadzonych przez Magdę Foeller. Regulamin konkursu w załączniku.

Dzień Sportu i Wellness miał miejsce w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK przy ul. św. Józefa 17 w Toruniu. Zakończył się o godz. 14:00