XIII Konferencja Informatyka w Edukacji

Dodano 27. czerwca 2016 r.

W dniach 28-30 czerwca na Wydziale Matematyki i informatyki UMK odbędzie się już trzynasta edycja konferencji Informatyka w Edukacji. Tegoroczna edycja Konferencji odbędzie się w zmienionej, rozszerzonej formule organizacyjnej. Konferencja będzie trwała trzy pełne dni od 28 do 30 czerwca 2016 roku i złożą się na nią wykłady, referaty uczestników i warsztaty. Konferencja jest organizowana przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK wspólnie z Oddziałem Kujawsko-Pomorskim Polskiego Towarzystwa Informatycznego i kierowana głównie do do nauczycieli ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wykładowców akademickich, dyrektorów szkół i metodyków, decydentów, instytucji i firm związanych z edukacją.